Adres do rejestracji firmy
Co udało nam się zrobić. Kilka projektów, którymi możemy się pochwalić - wizytówki stron, startupy, a także narzędzia dla firm. Wykonanie strony za opłatę lub udziały w docelowej firmie.

Projekt Adres do rejestracji firmy Wrocław


  • Projekt: n33.pl
  • Opis: Wirtualne biuro Wrocław, wynajem adresu do rejestracji firmy
  • Idea: Wynajem biur i powierzchni usługowych, sale konferencyjne, wirtualne biuro, wirtualny adres, miejsce na konferencje Wrocław, Gaj. Lokale usługowe w parterze i na pierwszym piętrze na wynajem we Wrocławiu z miejscem parkingowym Lokale usługowe na parterze to świetna oferta dla osób chcących siedziby firmy w ruchliwym osiedlu z parkingami. Dzięki temu wiele osób z Wrocławoa przejeżdzających tam każdego dnia może skorzystać z usług takiego lokalu usługowego, czyli skorzystać z oferty Państwa firmy.
  • Data realizacji: 2018
  • Informacje o projekcie: W trakcie działań wdrożeniowych w projekcie n33.pl przygotowano stronę internetową pod adresem http://n33.pl. Prace rozpoczęły się w roku 2018. Polegało to m.in. na pracy nad projektem dot. Wirtualne Biuro Wrocław, Wynajem Adresu Do Rejestracji Firmy dostępne w PL język. Projekt nie wymagał implementacji RESTful API w celu integracji n33.pl z innymi aplikacjami. Do zarządzania danymi wewnętrznymi w projekcie n33.pl użyto CMS. Prace w projekcie obejmują SEO pozycjonowanie, prowadzenie fanpage. Projekt dotyczył konferencyjne, wirtualne biuro, wirtualny adres, miejsce na konferencje Wrocław, Gaj. Strona internetowa została ukończona w roku 2018, a jej realizacja została zaakceptowana przez Klienta
  • Zaimplementowane przez