Programista-IT | Informacje
Co udało nam się zrobić. Kilka projektów, którymi możemy się pochwalić - wizytówki stron, startupy, a także narzędzia dla firm. Wykonanie strony za opłatę lub udziały w docelowej firmie.

Projekt Programista-IT


  • Projekt: programista-it.pl
  • Opis: Informacje dla programistów. Tutoriale odnośnie programowania i wytwarzania oprogramowania. Pomoc dla początkującego programisty PHP, Java. Naucz się programować z pomocą online. Pomocne hasła i definicje informatyka. Słownik internetowy dla informatyka. Definicje z naprawy komputerów.
  • Idea: Portal dla programisty, dla analityka biznesowego, który rozpoczyna przygodę z aplikacjami webowymi. Lista definicji komputerowych. Mnósto porad dla informatyka i web-developera. Nauka dla programisty Java, PHP. Tutorial naukowy dla początkującego developera www. Webmaster kurs w 15 min. Kwadrans dziennie i możesz zostać pracownikiem działu IT. Czytaj słownik pojęć IT i informatyki.
  • Data realizacji: 2008
  • Informacje o projekcie: W trakcie działań wdrożeniowych w projekcie programista-it.pl przygotowano stronę internetową pod adresem http://programista-it.pl. Prace rozpoczęły się w roku 2008. Polegało to m.in. na pracy nad projektem dot. Informacje Dla Programistów. Tutoriale Odnośnie Programowania I Wytwarzania Oprogramowania. Pomoc Dla Początkującego Programisty PHP, Java. Naucz Się Programować Z Pomocą Online. Pomocne Hasła I Definicje Informatyka. Słownik Internetowy Dla Informatyka. Definicje Z Naprawy Komputerów dostępne w PL język. Projekt nie wymagał implementacji RESTful API w celu integracji programista-it.pl z innymi aplikacjami. Do zarządzania danymi wewnętrznymi w projekcie programista-it.pl użyto CMS. Projekt dotyczył który rozpoczyna przygodę z aplikacjami webowymi. Lista definicji komputerowych. Mnósto. Strona internetowa została ukończona w roku 2008, a jej realizacja została zaakceptowana przez Klienta
  • Zaimplementowane przez