Punkt-Medyczny.pl | Lista
Co udało nam się zrobić. Kilka projektów, którymi możemy się pochwalić - wizytówki stron, startupy, a także narzędzia dla firm. Wykonanie strony za opłatę lub udziały w docelowej firmie.

Projekt Punkt-Medyczny.pl


  • Projekt: punkt-medyczny.pl
  • Opis: Lista placówek medycznych. Spis przychodni w całej Polsce.
  • Idea: Leki, lekarstwa, tabletki. Jak działa, jak działają lekarstwa, tabletki i składniki medyczne. Przyczyny i objawy leczenia chorób. Wyjaśnienia skutków ubocznych - poznaj niepożądane skutki leków. Leczenie przez internet u specjalisty zdalnie. Poradnia specjalistyczna. Lekarze online - e-wizyty. Zapytaj bezpłatnie o zdrowie lekarzy, psychologów, dietetyków, pediatry. Celem projektu jest pomoc pacjentowi w dotarciu z problemem medycznym do właściwego lekarza-specjalisty. Porady ekspertów online. Skorzystaj z bezpłatnych i anonimowych porad lekarskich w Internecie. Sprawdź, o co pytali inni - tysiące porad, pomocy i odpowiedzi lekarzy.
  • Data realizacji: 2011
  • Informacje o projekcie: W trakcie działań wdrożeniowych w projekcie punkt-medyczny.pl przygotowano stronę internetową pod adresem http://punkt-medyczny.pl. Prace rozpoczęły się w roku 2011. Polegało to m.in. na pracy nad projektem dot. Lista Placówek Medycznych. Spis Przychodni W Całej Polsce dostępne w PL język. Projekt nie wymagał implementacji RESTful API w celu integracji punkt-medyczny.pl z innymi aplikacjami. Do zarządzania danymi wewnętrznymi w projekcie punkt-medyczny.pl użyto CMS. Projekt dotyczył działają lekarstwa, tabletki i składniki medyczne. Przyczyny i objawy leczenia chorób. Strona internetowa została ukończona w roku 2011, a jej realizacja została zaakceptowana przez Klienta
  • Zaimplementowane przez