Rozliczanie-Podatku.pl
Co udało nam się zrobić. Kilka projektów, którymi możemy się pochwalić - wizytówki stron, startupy, a także narzędzia dla firm. Wykonanie strony za opłatę lub udziały w docelowej firmie.

Projekt Rozliczanie-Podatku.pl


  • Projekt: rozliczanie-podatku.pl
  • Opis: Rozlicz swój podatek. Zeznania podatkowe dla osób fizycznych.
  • Idea: Informacje dla osób chcących rozliczyć w trybie internetowym swój podatek roczny i kwartalny. Jak się rozliczyć? Księgowa poleca czytanie tej strony, bo jest tu wiele informacji dla podatników i sprawy podatkowe. Policz podatki i rozluźnij się też na tej stornie, bo niektóre definicje tu zawarte mają też charakter odpoczynkowy. Ordynacja podatkowa i interpretacja daje przedsiębiorcom i podatnikom możliwość skorzystania z interpretacji podatkowych w zawiłościach rozliczeń podatkowych. Interpretacja podatkowa to oficjalna urzędnicza interpretacja konkretnego problemu w kontekście prawa podatkowego. Ordynacja podatkowa wydana przez sąd to 2 typy interpretacji rozliczeniowych: interpretację indywidualną i interpretację ogólną.
  • Data realizacji: 2010
  • Informacje o projekcie: W trakcie działań wdrożeniowych w projekcie rozliczanie-podatku.pl przygotowano stronę internetową pod adresem http://rozliczanie-podatku.pl. Prace rozpoczęły się w roku 2010. Polegało to m.in. na pracy nad projektem dot. Rozlicz Swój Podatek. Zeznania Podatkowe Dla Osób Fizycznych dostępne w PL język. Projekt nie wymagał implementacji RESTful API w celu integracji rozliczanie-podatku.pl z innymi aplikacjami. Do zarządzania danymi wewnętrznymi w projekcie rozliczanie-podatku.pl użyto CMS. Prace w projekcie obejmują Dodawanie nowych ustaw podatkowych. Projekt dotyczył internetowym swój podatek roczny i kwartalny. Jak się rozliczyć? Księgowa poleca czytanie. Strona internetowa została ukończona w roku 2010, a jej realizacja została zaakceptowana przez Klienta
  • Zaimplementowane przez