Stomatolog.Wroclaw.com.pl
Co udało nam się zrobić. Kilka projektów, którymi możemy się pochwalić - wizytówki stron, startupy, a także narzędzia dla firm. Wykonanie strony za opłatę lub udziały w docelowej firmie.

Projekt Stomatolog.Wroclaw.com.pl


  • Projekt: stomatolog-wroclaw.com.pl
  • Opis: lek. stom. Dorota Pomianowska
  • Idea: Strona dla stomatologa z Wrocławia. Prywatny Gabinet Stomatologiczny, ul. Jordanowska 26, 52-403 Wrocław (osiedle Oporów). Świadczymy kompleksowe usługi stomatologiczne obejmujące wszystkie dziedziny stomatologii przy użyciu najlepszego sprzętu i nowoczesnych materiałów stomatologicznych. Zajmujemy się zarówno wybielaniem zębów, ortodoncją, stomatologią zachowawczą i estetyczną, jak i implantami zębowymi. W klinice dentystycznej do Państwa dyspozycji jest doświadczony lekarz stomatolog posiadający wysokie kwalifikacje w różnych dziedzinach stomatologii.
  • Data realizacji: 2010-2013
  • Informacje o projekcie: W trakcie działań wdrożeniowych w projekcie stomatolog-wroclaw.com.pl przygotowano stronę internetową pod adresem http://stomatolog-wroclaw.com.pl. Prace rozpoczęły się w roku 2010-2013. Polegało to m.in. na pracy nad projektem dot. Lek. Stom. Dorota Pomianowska dostępne w PL język. Projekt nie wymagał implementacji RESTful API w celu integracji stomatolog-wroclaw.com.pl z innymi aplikacjami. Do zarządzania danymi wewnętrznymi w projekcie stomatolog-wroclaw.com.pl użyto CMS. Projekt dotyczył Gabinet Stomatologiczny, ul. Jordanowska 26, 52-403 Wrocław (osiedle Oporów). Świadczymy. Strona internetowa została ukończona w roku 2010-2013, a jej realizacja została zaakceptowana przez Klienta
  • Zaimplementowane przez