Ustawa-Podatkowa.pl
Co udało nam się zrobić. Kilka projektów, którymi możemy się pochwalić - wizytówki stron, startupy, a także narzędzia dla firm. Wykonanie strony za opłatę lub udziały w docelowej firmie.

Projekt Ustawa-Podatkowa.pl


  • Projekt: www.ustawa-podatkowa.pl
  • Opis: Definicja podatkowe, ustawy podatkowe dla przedsiębiorców
  • Idea: Portal dla przedsiębiorców. Definicje, pojęcia, terminy finansowe dla ludzi biznesu. Szablony, wzory plików PDF i xDOC. Co to jest biznes - tajniki zarabiania, w prawie i podatkach. Porady podatkowe dla polskich podatników. Wyjaśnienie i interpretacje ustawy podatkowej z zeszłych lat. Najważniejsze informacje dla typowego podatnika z przeciętną wiedzą o rozliczeniach podatkowych. Polecam z własnego doświadczenia :)
  • Data realizacji: 2011
  • Informacje o projekcie: W trakcie działań wdrożeniowych w projekcie www.ustawa-podatkowa.pl przygotowano stronę internetową pod adresem http://www.ustawa-podatkowa.pl. Prace rozpoczęły się w roku 2011. Polegało to m.in. na pracy nad projektem dot. Definicja Podatkowe, Ustawy Podatkowe Dla Przedsiębiorców dostępne w PL język. Projekt nie wymagał implementacji RESTful API w celu integracji www.ustawa-podatkowa.pl z innymi aplikacjami. Do zarządzania danymi wewnętrznymi w projekcie www.ustawa-podatkowa.pl użyto CMS. Projekt dotyczył terminy finansowe dla ludzi biznesu. Szablony, wzory plików PDF i xDOC. Co to jest biznes. Strona internetowa została ukończona w roku 2011, a jej realizacja została zaakceptowana przez Klienta
  • Zaimplementowane przez